דירות גן ועיצובן ע"פ פנג שווי

erezfarm

כסא לגינה

שיטת פנג שווי (למי שלא מכיר) היא שיטה סינית עתיקה וישנה לסידור כל ריהוט הבית וכל החפצים בצורה מאוד ספציפית על מנת להגיע לאנרגיות חיוביות בבית והרמוניה מושלמת עם העולם. באמצועת שיטה זו אפשר לסדר ולעצב כל בית וכל חלל בבית, כולל גם את הגינה.

ריהוט גן על פי פנג שווי

כמו שהזכרנו, באמצעות שיטת פנג שווי אפשר לסדר כל חלל בבית ורבים מעמצבים הפנימיים משתמשים בשיטה הזאת על מנת לסדר את החדרים בבית בצורה המושלמת. אנשים רבים (בתוכם גם מעצבי פנים) מאמינים כי זאת השיטה להפוך את הבית רגוע, שליו ונעים יותר.

עיצוב ריהוט גן וסידורו הינו עבודה שאפשר גם לעשות לבד, אל מומלץ ללכת למקצוענים ולקבל את השירות הטוב והמתאים ביותר עבור גינת הבית שלכם ובמחיר שיהיה לכם נוח ומשתלם בכיס.

פנג שווי

עיצוב נכון של ריהוט גן נעשה בכמה שלבים:

  • בשלב הראשון מעצב הפנים מגיע לראות את החלל ואת הגודל של הגינה ולפי הצבעים, הצמחיה והעיצוב של פנים הבית מחליט על סגנון מסויים בהתאמה עם בעל הבית
  • בשלב השני הולכים ובוחרים ריהמתאים (אפשר גם באתר הבא – rockingchair.co.il) ומתאימים בדיוק את רהיטי הגן לגינת הבית.
  • שלב אחרון הוא הכנסת ריהוט גן לבית, סידורם באמצעות שיטת פנג שווי וסגירת מעגל הרמוני מושלם בגינה יחד עם עיצוב מודרני מהמם.

לסיכום, אין לחשוש מחידוש הבית, כל ריהוט יכול להסתדר לפי שיטת פנג שווי ואם אתם מאמינים שזה באמת מביא שלווה והרמוניה לבית אז מומלץ לעשות זאת בהקדם ועל ידי מביני דבר.(ואם לא, אז כדאי שתתחילו להאמין)