הביובית בשירות האינסטלציה

אינסטלציה

המאמר הבא נכתב על ידי צוות ביובית.com ומוגש לכם באהבה רבה:

כיום, הביובית מהווה את אחד מהכלים המרכזיים והחשובים של ענף האינסטלציה.

מעבר ליכולת של הביובית לסייע בפתיחת סתימות, הביובית לוקחת חלק בעוד מגוון רחב של עבודות נוספות הקשורות לתחום האינסטלציה ובין היתר: בשלבי הקמת מערכות האינסטלציה, בתחזוקת המערכת ובטיפול בתקלות שונות.
גם אם מסיבה מסוימת לא נתקלתם עד כה בשם "ביובית" סביר להניח שיצא לכם לראות את אותה המשאית על גביה מותקנים צינורות וכלים שונים אשר ייעודם טיפול בבעיות אינסטלציה. הביובית כוללת מיכל שאיבה גדול, צינור מים ואמצעים נוספים המאפשרים לה ביוצע של פעולות כמו: שאיבת קווי ביוב, בורות ספיגה, בורות רקב, הצפות בחניונים ובמתחמים אחרים ועוד..

ביובית לטיפול יסודי ומקיף בבעיה

כשאנחנו נתקלים בבעיית אינסטלציה כמו סתימה בביוב, ברוב המקרים ננסה לפתור את הבעיה באופן עצמאי באמצעות פומפה או שימוש בחומרים כימיים שונים.

שואבים ביוב
שואבים ביוב בעזרת ביובית

אם הבעיה לא תיפתר בצורה הזאת, השלב הבא יהיה כמובן לפנות לאינסטלטור מקצועי אשר מחזיק ברשותו ציוד, ידע וכלים מתקדמים יותר לטיפול בבעיה.

העניין הוא שבמקרים מסוימים הבעיה הינה מורכבת וגם האינסטלטור המקצועי ביותר לא יוכל לפתור אותה באמצעים אשר ברשותו.

כאן בדיוק נכנסת לתמונה הביובית, אשר בכוחה ובכוחות המפעילים שלה, לאתר את מקור הסתימה, לפתוח אותה ואף לשטוף את קווי הביוב בלחץ מים גבוה ועל ידי כך גם לוודא שהבעיה לא תחזור זמן קצר לאחר שהופיעה.
כאן חשוב לציין שאם זיהינו כבר בשלבים המקדימים שהבעיה הינה מורכבת, ההמלצה תהיה להזמין ביובית כבר בשלבים המקדימים ועל ידי כך לחסוך את ההוצאות הכספיות של הפעולות האחרות.

ביובית להחזרת איכות החיים

כידוע, הצפות, סתימות ובעיות אחרות במערכת האינסטלציה עלולות לפגוע במידה רבה באיכות החיים שלנו ולו בשל הסימפטומים של אותן הבעיות הכוללות ריחות רעים ומיני מזיקים. מומלץ מאוד להזמין משאית ביוב אשר יכולה לבצע שאיבת הצפה מהבור שמוצף בהקדם האפשרי!

החדשות הטובות הן שבאמצעות ביובית, ניתן להשאיר את הבעיות הללו בתוך זמן קצר כנחלת העבר ולחזור וליהנות מאיכות החיים אלינו התרגלנו טרם הבעיה.

כאן חשוב לציין שקיימת חשיבות גבוהה לבחור בחברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בעבודה עם ביובית.