כל הפרטים על קורס מנעולנים בירושלים

מנעולנים

ירושלים היא עיר הבירה של מדינת ישראל. בירושלים יש כמעט 850 אלף תושבים (נכון לסוף 2013), ירושלים משתרעת על גבי קצת יותר מ125 אלף דונם וגובהה הוא בסביבות 700 מטר מעל פני הים (כמובן שיש שכונות גבוהות יותר או גבוהות פחות)

כל הנתונים הללו באים על מנת להסביר לכם את כמות האוכלוסיה וכמות העבודה שיש למנעולנים בירושלים והסביבה. בשל ריבוי האוכלוסיה ותנאי מזג האויר הקשים בחורף, יש לא מעט בעיות מנעולים בעיר ומנעולנים עובדים פה הרבה ומרוויחים יפה מאוד לכיסם.

רוצים להיות מנעולנים מוסמכים? קורס מנעולנים בירושלים!

מה לומדים בקורס? מי מעביר את הקורס? ואיזו הסמכה מקבלים לאחר הקורס?

אז לגבי חומר הלמידה, קורס מנעולנים בירושלים מלמד אתכם לפרוץ מנעולים, את כל סוגי המנעולים, בעזרת כלים מיוחדים שניתנים רק לאחר בדיקת אמינות ויושר של התלמיד. בנוסף יש קורס מיוחד להחלפת מנעולים, כיצד להחליף מנעול לדלתות פלדה ועץ. בנוסף תלמדו גם לעבוד עם מכונת השכפול ולשכפל את כל סוגי המנעולים.

קורס בונוס לנרשמים בחודש הקרוב הוא התקנת מצלמות אבטחה!! (מומלץ!!)

מעבירי הקורס הם מנעולנים מוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום שעברו בנוסף לקורס המנעולנות ולניסיון הרב גם הסמכת הדרכה כדי להעביר את המקצוע הזה על הצד הטוב ביותר.

לגבי ההסמכה – לאחר מלוא הקורס, לאחר הבחינות המעשיות והעיוניות ואישור משטרת ישראל מקבלים תעודת מנעולן מוסמך לשרת ולעזור לציבור הרחב בכל דרך שיצטרך ומכאן השמיים הם הגבול!

שיהיה לכם המון בהצלחה!

לחצו כאן למידע נוסף, התנסות והרשמה לקורס