שכפול מפתח

פורץ כספות בצפון – אז מה ניתן לעשות

מנעולנים

הכספות הביתיות מחליפות את אותם שיטות אחסון מסורתיות שהתגלו עם השנים כלא יעילות. אם בעבר החביאו את השטרות מתחת למזרון או מתחת לבלטות, היום כולנו יודעים שמקומות אלו אינם נחשבים לבטוחים כלל. כאשר אנו רוצים מקום בטוח לאחסון דברי ערך, נבחר בכספת טובה שהיא גם עמידה בפני שריפות ושם נאחסן את דברי הערך ונוכל לישון רגוע…
חשוב מאוד שהכספת אותה אנו רוכשים תהיה בעלת תו תקן בינלאומי.

אלו הם סוגי הכספות לבית?

הכספות הביתיות הינן אלו שניתן למקם אותן בתוך ארון או בתוך גומחה בקיר. פריצה לכספת מורכבת והיא לא פשוטה כמו תהליץ פריצת דלתות מסורתית.הכספת עשויה פלדה ואמורה להיות פרקטית ונוחה לשימוש. רק כספת כזו תשרת היטב את הלקוח שרכש כספת מעין זו.

בכל הכספות למיניהן, ישנו מפתח לפתיחה ונעילה של הכספת לצד קוד סודי אתו ניתן לפתוח את הכספת אף ללא מפתח. חשוב מאוד לזכור את הקוד ולא לרשום אותו בשום מקום.

שכחתי את הקוד…

אמרתם שאין לרשום… והנה שכחתי את הקוד… מה עושים? בשביל זה יש את פורץ כספות בצפון! פורץ כספות בצפון מסוגל לפתור עבורנו את הבעיה במהירות וביעילות.

האתגרים מאחורי תפקידו של פורץ כספות בצפון

שכפול מפתח ספר לכספת
שכפול מפתח ספר לכספת

פורץ כספות בצפון הוא איש המקצוע היחיד שמסוגל לעזור לנו במקרה שהכספת ננעלת והלקוח לא מצליח להיזכר מה היה הקוד. עם זאת, הייחודיות שקיימת בתחום פריצת הכספות גרמה לכך שאין הרבה פורצים מיומנים בפריצה של אותם כספות מודרניות. פורץ כספות בצפון אשר פועל למען הלקוח שלו, חייב להכיר היטב את היתרונות והחסרונות של כל כספת וכספת, עליו להבחין בין הדגמים השונים ובעיקר לדעת לספק שירות יעיל ומקצועי.

שיטות חכמות לפריצת כספות מתוחכמות

דרכי הגניבה המשתכללות והחדשות הביאו לפיתוח של כספות מתוחכמות, אשר אלו מערימות קשיים גם על הגנבים אך גם על הפורצים. הפריצה של הכספת תלויה מאוד בעובי של הדפנות, בסוג המנעול ובאופן הנעילה. למשל פריצה של כספת אלקטרונית אינה דומה לפריצה של כספת מכאנית. מלבד זאת – פריצה של כספת כבדה מחייבת שימוש במכשירים מיוחדים וזה שונה לגמרי מפריצה של כספות ביתיות. כאשר אתם זקוקים לפורץ לצורך פריצת כספת קיר, חשוב שתדעו כי רק פורץ כספות בצפון מנוסה ומיומן יצליח להתגבר על האתגר.

חשוב לדעת כי ישנם יצרני כספות המציעים במסגרת השרות את פריצת הכספת בעת הצורך כחלק מהשירות שמגיע ללקוח.

פונים רק אל פורץ אמין

שכפול מפתח
שכפול מפתח על ידי בעל מקצוע מומחה

בכל מקרה כאשר אתם עומדים מול כספת נעולה המסרבת להיענות לכל ניסיונותיכם הנואשים – פנו אל איש מקצוע המבטיח פריצה מהירה של הכספת אך אל תשכחו לוודא כי מדובר באדם ישר ואמין שאף המשטרה העניקה לו על כך תעודה. חשוב שהעבודה של הפורץ תיעשה תחת עיניכם הבוחנות עד לסוף הטוב.

בעזרת פורץ רכבים שהוא מוסמך תוכלו גם להזמין שכפול מפתחות לכספת שלכם כך שבמידה ושכחתם את הקוד תמד יהיה לכם מפתח רזרבי.

אז לאחר שמתאפשרת לכם שוב גישה אל הכספת – השכילו לשמור היטב על המפתחות!

פוסטים קשורים לקריאה: