פורץ רכבים בחיפה

מנעולנים

חיפה, עיר המפרץ הגדולה בישראל, העיר שרוב רובה נמצא ושוכן על פני הים התיכון, יש בה שפע של עסים, חנויות, מיצגים יפים, הגנים הבהאיים ועוד עשרות אוצרות עתניקות. אך בשל הקירבה אל הים, המלח הורס את מנעולי העיר ובמיוחד את מנעוןלי הרכבים שכן הם לא מוכרים להיות עמידים גם בפנים מלח ים גס.

מנעולן בחיפה

מסקר שנערך בקרב 500 תושבים בכל עיר, בערים הגדולות במדינה שהן: ירושלים, תל אביב יפו, חיפה, ראשון לציון ואשדוד התגלה כי אחוז הגבוה ביותר של מזמיני המנעולנים בארץ לטיפול בבעיות מנעולים ברכב היה בחיפה. מה שאומר שבעל מקצוע פורץ רכבים בחיפה עובד קשה יותר מכל עיר אחרת בישראל (בהשוואה לערים הגדולות)

מה שחשוב לדעת כי מנעולן בחיפה זמין עבורכם גם לעוד שלל ומגוון רחב של עבודות כמו פריצת דלתות, החלפת מנעולים, שכפול מפתחות, הגברת אבטחה עסקית ופרטית ועוד ועוד… אך עבודתו כפורץ רכבים בחיפה לפחות, היא העבודה המועסקת ביותר.

כמו ששמענו, גם במהלך מרתון סאקוני בחיפה, היו לא מעט אנשים שהגיעו מאזור המרכז עם הרכב על מנת לרוץ אץ המרתון אך בחזור לחלקם לא נפתח הרכב בשל המלח הכבוד באזור והם נאצלו לקרוא למנעולן שיפרוץ לכם את הדלת של הרכב.

TheMarker קבע ומצא כי אם אתם רוצים להרוויח הרבה כסף כמנעולנים רצוי מאוד להתגורר באזור הצפון ובעיקר באזור מפרץ חיפה שכן שם בשל תנאי מזג האויר והים, סיכוי רב יותר להווצרות תקלות במנעולי הבית והרכב.

דוגמא לעבודתו של מנעולן פורץ רכבים: